Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Przygoda z Tatą”. We Wrocławiu odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Ojca

Facebook

Grę miejską zatytułowaną „Przygoda z Tatą” oraz piknik pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu zaplanowano na najbliższą niedzielę 18 czerwca. Imprezę organizują służby wojewody.

/fot. Paulina Sznajder/

Wojewoda dolnośląski Jarosław Obremski w poniedziałek na konferencji prasowej podkreślił, że w polskiej tradycji bardziej zakorzenione są obchody Dnia Matki 26 maja, dlatego w tym roku służby województwa z innymi partnerami przygotowały niespodziankę i obchody z okazji Dnia Ojca.

Na pięć dni przed Dniem Ojca, czyli w niedzielę 18 czerwca zapraszamy na grę miejską „Przygoda z Tatą”. W naszym zamierzeniu ma takie wydarzenie pomóc, szczególnie młodym ojcom odnaleźć się w roli ojca właśnie. Serdecznie zapraszam na grę i piknik rodzinny

– powiedział wojewoda.

Chętni do udziału w grze miejskiej mogą zarejestrować się przez stronę internetową tutaj.

Od południa w niedzielę na placu przed urzędem wojewódzkim we Wrocławiu będzie dla najmłodszych wiele atrakcji m.in. dmuchańce, gry i zabawy. Będą tu też służby mundurowe ze swoim sprzętem. A po godz. 17 zaplanowano koncert Alicji Janosz, która niedawno nagrała płytę z repertuarem dla dzieci” – powiedział Kowal.

Lider Wrocławskiego Klubu Ojca Jakub Tarasiuk zachęcał młodych ojców do aktywnego udziału w zajęciach rozwojowych.

Zachęcam ojców do takiego warsztatu rozwojowego, w jaki sposób być coraz lepszym tatą, obecnym w życiu dziecka i w domu – fizycznie i emocjonalnie. Na to będziemy kładli nacisk

– powiedział Tarasiuk.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj