Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Przystanek MPK przy Stadionie Wrocław zapowiadają sami kibice!

Facebook

Uwaga pasażerowie komunikacji zbiorowej! Mamy informację o kolejnym przestanku MPK, który zyskał swoją niepowtarzalną zapowiedź. To już czwarta taka lokalizacja w stolicy Dolnego Śląska.

O przystanku ZOO pasażerów wrocławskiego MPK informuje m.in. lew, przystanek przy Uniwersytecie Wrocławskim jest czytany przez profesor Jana Miodka, a teatr Capitol śpiewnie zapowiadają aktorzy z tej instytucji. Pora na kolejną śpiewaną zapowiedź, bo teraz na Stadion Wrocław zapraszają pasażerów MPK sami kibice wrocławskiej drużyny. Posłuchajcie jak to brzmi…

Na początek rozpoczętego nowego sezonu piłkarskiej ekstraklasy wrocławski przewoźnik postanowił przypomnieć mieszkańcom miasta o tym, że znów można chodzić na mecze. Przestrzegając zaleceń sanitarnych możemy wspólnie przeżywać sportowe emocje na stadionie w bezpieczny sposób. Jak żartują w MPK zapowiedź w tramwaju tak zmotywowała wrocławskich piłkarzy, ze pokonali u siebie Piasta Gliwice 2:0 i po pierwszej kolejce są na szczycie w ligowej tabeli.

O pomyśle nowej zapowiedzi przystanku Stadionu Wrocław ciepło wypowiada się także prezes Śląska Wrocław – Piotr Waśniewski…

Nową zapowiedź i doping kibiców Śląska możecie usłyszeć w tramwajach i autobusach na przystankach zarówno od strony Królewieckiej jak i Lotniczej.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj