Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rada Osiedla Nowy Dwór twierdzi, że miasto nie konsultuje z nimi zmian w organizacji ruchu związanych z budową TAT

Facebook

Rada Osiedla Nowy Dwór twierdzi, że miasto nie konsultuje z nimi zmian w organizacji ruchu związanych z budową TAT. Chodzi o wprowadzenie ruchu wahadłowego i […]

fot: pixabay/CodeCondo

Rada Osiedla Nowy Dwór twierdzi, że miasto nie konsultuje z nimi zmian w organizacji ruchu związanych z budową TAT. Chodzi o wprowadzenie ruchu wahadłowego i sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Rogowskiej i Zemskiej. O tym Łukasz Olbert, przewodniczący zarządu Rady Osiedla Nowy Dwór.

Przewodniczący Rady Osiedla twierdzi, że brak konsultacji związany jest z negatywną opinią w sprawie zamknięcia ulicy Rogowskiej.

Z nieoficjalnie uzyskanych przez Rade Osiedla informacji wynikało, ze sygnalizacja świetlna miała zostać włączona w sobotę, 10 września. Łukasz Olbert podkreśla, że nikt nie skonsultował z nimi tej zmiany. Wrocławskie Inwestycje zapewniają jednak, że chociaż sygnalizacja świetlna już pojawiła się w tym miejscu, to ma zostać włączona dopiero w przyszłości, a informacja o tym trafi do mieszkańców w przyszłym tygodniu.

To jednak nie jedyny problem, który zauważyła Rada Osiedla Nowy Dwór. Z relacji Łukasza Olberta wynika, że od dłuższego czasu ulica Rogowska nie jest oświetlana.

Bartosz Nowak, rzecznik Wrocławskich Inwestycji zapewnia, że sprawa została zgłoszona do firmy Tauron w zeszły czwartek. Spółka nie wie jednak, kiedy oświetlenie ponownie będzie sprawne.

Do tematu będziemy wracać, jak tylko dowiemy się, kiedy rozpocznie się zmiana na skrzyżowaniu ulic Rogowskiej i Zemskiej.

fot: Facebook/Rada Osiedla Nowy Dwór

fot: Facebook/Rada Osiedla Nowy Dwór

fot: Rada Osiedla Nowy Dwór

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj