Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Radio Gra prześwietla popularne postanowienia noworoczne!

Facebook

Sylwetka marzeń czy znajomość nowego języka? A może jedno i drugie? Najwyższy czas wybrać swoje wielkie postanowienie noworoczne! Radia Gra sprawdziło, co zrobić, jeśli w 2018-stym celujecie w zdrowie, smukłe ciało lub też chcecie zostać poliglotą. Ekipa wozu specjalnego odwiedziła jedną z najlepszych w Polsce siłowni Crossfit. Byliśmy także w szkole językowej, gdzie na co dzień angielskiego uczy się blisko sto osób.

Najpierw przekonaliśmy się, że warto podnosić ciężary i ćwiczyć gimnastykę – wszystko w ramach wszechstronnego treningu Crossfit. Koniec z długimi przerwami między seriami – dostajesz trening, wykonujesz go najszybciej, jak się da i idziesz pod prysznic. Bardziej funkcjonalnie być nie może – mówi jeden z właścicieli Crossfit Wrocław Wojciech Kosendiak.

Wśród sztang i drążków do podciągania znajdzie się miejsce absolutnie dla każdego. Trening Crossfit mogą stosować nawet osoby niepełnosprawne – mówi trener Maciej Ziobrowski.

Po rozmowach o szczupłej sylwetce nabraliśmy apetytu na dyskusję na temat rozwoju umysłowego. W tym celu udaliśmy się do szkoły języków obcych Fast&Smart. Na miejscu musieliśmy stawić czoła smutnej prawdzie (ang. „face the sad truth”): nie można nauczyć się angielskiego czy niemieckiego w trzy miesiące. 

Bolesną informację przekazała nam właścicielka szkoły Katarzyna Kulik. Na szczęście dała nam też kilka rad, jak nie wytrzymać w postanowieniu nauki języka i jakie sztuczki stosować, by przyswajać nowe słówka szybciej.

A Wy? Macie już postanowienie noworoczne?

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj