Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Radio GRA wyrusza na spotkanie z Wami

Facebook

Przez kilka najbliższych miesięcy, każdego tygodnia, będziemy odwiedzać Wasze osiedla. W programach prowadzonych z naszego studia plenerowego, które będziemy rozstawiać w różnych zakamarkach Wrocławia, będziemy rozmawiali z Wami o tym, co niezwykłego jest w miejscach, w których mieszkacie.

Jutro (11.05.) odwiedzimy małe miasteczko w wielkim mieście – urokliwe osiedle Leśnica. Nie każdy wie, że ta część Wrocławia wcale nie tak bardzo dawno temu była odrębnym miasteczkiem w powiecie średzkim. Ślady tego są oczywiście widoczne do dziś i o tym właśnie będą opowiadali mieszkańcy i znawcy tego zakątka Wrocławia.

Poznamy burzliwe dzieje samej Leśnicy, ale także leśnickiego Zamku – który, wraz z otaczającym go parkiem, jest niewątpliwie chlubą osiedla. Zaglądniemy też za bramę jednostki wojskowej przy ulicy Trzmielowickiej. Dowództwo uchyli rąbka tajemnicy i opowie o niezwykłym sprzęcie, który jest na jej wyposażeniu.

Będziecie mogli spotkać mnie w naszym plenerowym studiu na tarasach leśnickiego zamku. Serdecznie Was zapraszam – chętnie porozmawiam z Wami o tym, jak się na Leśnicy mieszka i za co kochacie swoje osiedle.

Nasze plenerowe studio otwieramy o godzinie 11.00. A rozmów z gośćmi będziecie mogli posłuchać na naszej antenie w programie popołudniowym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj