Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rośnie liczba interwencji związanych z silnym wiatrem

Facebook

Strażacy do połamanych drzew, uszkodzonych linii energetycznych i dachów wyjeżdżali 60 razy w samym Wrocławiu i już przeszło 400 razy w regionie. Przy ulicy Parkowej na zaparkowane auta przewróciło się drzewo. Nikt nie ucierpiał, ale jeden z samochodów jest w zasadzie zmiażdżony.

fot. ChristopherPluta / pixabay.com

Naprawdę groźnie było na ulicy Na Polance, tuż za mostem Osobowickim. Tam z jednego z nowych budynków zaczęły odpadać duże tafle szkła. Tutaj także doszło do uszkodzenia stojących samochodów.

Z wielkimi problemami muszą liczyć się kierowcy na obwodnicy Śródmiejskiej. Zablokowany jest most Milenijny i okolice. To z powodu uszkodzonej sygnalizacji na krzyżówce z ul. Popowicką.

Powoli normuje się ruch tramwajowy. Były kłopoty z zasilaniem, ponadto dojazd do niektórych pętli blokowały powalone drzewa. Służby przywróciły już ruch niemalże na całej sieci, problemy występują jeszcze w rejonie Sępolna. Są przez to zakłócenia w kursowaniu autobusów o nr: 9, 17 i 33.

Na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia wiatr przewrócił ciężarówkę wiozącą basen. Utrudnienia na trasie w kierunku Kudowy. Na parkingu galerii handlowej na Bielanach przewrócona lampa uszkodziła kilka aut. Wiatr również lekko uszkodził dach szpitala na Stabłowicach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj