Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozbito grupę przestępczą. Specjalizowali się w kradzieży pojazdów

Facebook

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu rozbili grupę zajmującą się kradzieżami pojazdów, części samochodowych i mienia z naczep ciężarówek. Zatrzymano 8 osób. Odzyskano skradziony pojazd oraz wiele innych części samochodowych.

/fot. dolnośląska policja

Czym zajmowała się grupa?

Policjanci zlikwidowali grupę zajmującą się m.in. kradzieżami pojazdów, części samochodowych oraz innego mienia z naczep ciężarówek. W jej skład wchodziła kobieta oraz mężczyźni w wieku od 24 do 45 lat, których kryminalni namierzyli i zatrzymali podczas szeroko zakrojonych działań realizowanych na ternie woj. dolnośląskiego. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

/fot. dolnośląska policja

Co padło łupem przestępców?

W trakcie przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania oraz pomieszczeniach wykorzystywanych przez podejrzanych. Policjanci zabezpieczyli m.in. środki odurzające oraz różnego rodzaju części samochodowe. Wiele wskazuję na to, że pochodzą one z przestępstw dokonanych wcześniej.

W jednej z dwóch dziupli samochodowych, odkryto Alfa Romeo, które było już pocięte na części i w fazie przygotowania do sprzedaży. Auto pochodziło z kradzieży na terenie Wrocławia.

/fot. dolnoslaska policja

Policjantom udało się odzyskać samochód dostawczy marki Fiat. Auto skradziono na terenie powiatu świdnickiego. W mieszkaniu jednego z członków grupy policjanci zabezpieczyli także pistolet gazowy. Z kolei części pochodzące z różnych pojazdów, które przejęli funkcjonariusze, zostaną teraz poddane identyfikacji w celu ich potwierdzenia.

/fot. dolnoslaska policja

W skład zlikwidowanej przez policjantów grupy przestępczej wchodziła kobieta oraz mężczyźni, w wieku od 24 do 45 lat. Wszyscy zostali namierzeni przez kryminalnych i zatrzymali podczas szeroko zakrojonych działań realizowanych na ternie woj. dolnośląskiego. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj