Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozpoczął się kolejny etap konsultacji Planu Transportowego Wrocławia

Facebook

Od dziś do piątku kolejne spotkania z Mieszkańcami i Radami Osiedli. W tym tygodniu będzie ich sześć. Druga tura spotkań konsultacyjnych Planu Transportowego Wrocławia zacznie się dziś (11.04.) na Psim Polu w Centrum Kultury Agora przy ul. Serbska 5a. Start o godz. 18.00. Kolejne spotkanie w środę w zajezdni przy Legnickiej.

Dokument określa jak ma wyglądać transport publiczny we Wrocławiu do 2022 roku. Opracowanie pokazuje najważniejsze przedsięwzięcia dotyczące rozwoju transportu, ocenia i prognozuje potrzeby przewozowe z uwzględnieniem trendów demograficznych.

– tłumaczył Błażej Trzcinowicz z magistratu. Wg ustawy bez planu transportowego miasto nie może organizować komunikacji zbiorowej. Sesja Rady Miejskiej Wrocławia w trakcie której planowane wstępnie jest przyjęcie uchwały zawierającej plan transportowy odbędzie się 27 czerwca.

Lista spotkań konsultacyjnych:

  • 13.04. – Pracownia Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” ul. Legnicka 65
  • 14.04. – Miejska Bibliotek Publiczna we Wrocławiu, fillia nr 29, ul. Reja
  • 15.04. – Sala Sesyjna na wrocławskim Dworcu Głównym, ul. Piłsudskiego 105, (kierować się przez wejście główne, po prawej stronie, na piętro). Start godz. 18.00

Przewidziane są również dwa spotkania dla Rad Osiedli.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj