Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozpocznij naukę pływania we wrocławskim Aquaparku – zapisz się już dziś!

Facebook

Wrocławski Aquapark rusza z kolejną edycją Szkoły Pływania dedykowaną dla osób od 4. miesiąca życia. Pod koniec każdego 2-miesięcznego cyklu dla najmłodszych uczestników (4 miesiące – 4 lata) odbywać się będzie podwodna sesja zdjęciowa.

Opiekunowie mogą zapisać swoje pociechy do 4 grup wiekowych, które również podzielone są na podgrupy – dla kontynuujących naukę pływania oraz dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wodnym światem.

Wszystkie zajęcia odbywają w Strefie Rekreacji na Dziecięcej Zatoce (grupy wiekowe 4. miesiące – 6 lat) oraz w Basenie Pływackim (grupy wiekowe powyżej 6 lat).

Najmłodsi – do 4. roku życia – mogą wejść na teren obiektu z dwójką opiekunów (tylko jeden przebywa z maluchem w basenie) i uczestniczą w 30-minutowych zajęciach, po których mogą pozostać na terenie obiektu przez kolejnych 120 minut! Zatem łączny czas pobytu w Aquaparku to 2,5 godziny. Co ciekawe, pod koniec 2-miesięcznego cyklu nauki maluchy uczestniczą w podwodnej sesji zdjęciowej!

Starsze dzieci – od 4. roku życia – pozostają pod opieką jednego opiekuna, a ich zajęcia wydłużają się do 45 minut, po których mogą pozostać na terenie obiektu przez kolejne 105 minut. Łącznie także przebywają w Aquaparku przez 2,5 godziny.

Z kolei osoby powyżej 16. roku życia – wchodzą na obiekt bez opiekuna i także po 45-minutowych zajęciach mogą jeszcze przez 105 minut korzystać z dobrodziejstw parku wodnego.

Zapisów można dokonać poprzez sklep internetowy: a wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a ich koszt to 49 zł x liczba zajęć w cyklu dwumiesięcznym.

Warto pamiętać, że w holu głównym, otwarta jest dedykowana kasa 6 i 7 z pierwszeństwem dla osób, które korzystają ze Szkoły Pływania.

W razie pytań: 71 77 11 511 lub mailowo: naukaplywania@aquapark.wroc.pl

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 grudnia 2022