Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zgłoś się na komisariat! Policja poszukuje uczestników bójki na Ruskiej

Facebook

Policja publikuje wizerunek jednego z mężczyzn biorących udział w awanturze przy lokalu z kebabem na ul. Ruskiej. Mowa o sytuacji z listopada, gdy nieznani do dziś sprawcy wybili szybę w barze. W starciu uczestniczyło ponad czterdzieści osób.

fot. Komenda Wojewódzka Policji

Jeszcze nikogo nie udało się w tej sprawie zatrzymać. Prokuratura zgodziła się więc na upublicznienie zdjęć jednego z mężczyzn, który uczestniczył w zajściu. Przypomnijmy – doszło do niego pod koniec listopada.

Wszystko zaczęło się w lokalu w Pasażu Niepolda, gdzie pokłóciły się ze sobą dwie imprezujące grupy. Jeden z uczestników zabawy miał posądzić obywatela Turcji o kradzież rzeczy z torebki jednej z dziewczyn. Doszło do szarpaniny. Obcokrajowcy zaczęli uciekać przed grupą czterdziestu osób i zabarykadowali się przed nimi w barze z kebabem. Tamci próbowali dostać się do środka – i wtedy wybili szybę. Cudzoziemcy uciekli tylnym wyjściem.

Policjanci wciąż czekają na informacje od ewentualnych świadków tego zdarzenia, a także od każdego, kto rozpoznaje mężczyznę widocznego na opublikowanych fotografiach. Numery telefonów, pod którymi oczekują na zgłoszenia, to (71) 340-31-31 lub (71) 719-15-47.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj