Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Rusza remont torowiska na Powstańców Śl. Linie 2, 6, 7, 17 i 74 zmieniają trasy

Facebook

W związku z planowanym rozpoczęciem prac związanych z remontem torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Kutnowskiej, od soboty planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2, 6, 7, 17 i 74.

Tramwaje linii 2 i 17 zostaną skierowane od ulicy Powstańców Śląskich przez aleję Hallera i ulicę Grabiszyńską do pętli przy Cmentarzu Grabiszyńskim, a „siódemka” zostanie skierowana od ulicy Powstańców Śląskich przez aleję Hallera do pętli „Grabiszynek„.

Tramwaje linii 6 będą kursowały w relacji Kowale – FAT – Kowale przez ulicę Powstańców Śląskich i aleję Hallera, a kursy linii tramwajowej 74 zostaną skrócone do FAT-u.

Na odcinku Powstańców Śląskich/Hallera – Krzyki – Powstańców Śląskich/Hallera zostaną uruchomione kursy zastępczej linii autobusowej nr 702, która będzie kursowała z częstotliwością co 5 minut.

Dodatkowo na odcinku Krzyki – Klecina – Krzyki zostaną uruchomione kursy zastępczej linii tramwajowej nr 77, która będzie kursowała z częstotliwością co 10 minut.

BILETY JEDNORAZOWE I OKRESOWE w okresie 20-21.02.2021r.

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 2, 6, 7 lub 17 będą mogli kontynuować podróż autobusem linii 702 lub tramwajem linii 77 oraz autobusami linii D i 133 na odcinku Hallera – Klecina – Hallera.

Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Celem przypomnienia, pasażerowie posiadający bilet okresowy na daną linię okresową mogą podróżować:
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

ZMIANA od 22 lutego 2021 roku.

Po wybudowaniu rozjazdów tymczasowych dla tramwajów na ulicy Powstańców Śląskich  w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kutnowską, od 22 lutego 2021 roku (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii tramwajowych 2, 7 i 17, które powrócą na trasę na ulicę Powstańców Śląskich – tramwaje linii 2 do pętli „Krzyki”, a tramwaje linii 7 i 17 do pętli „Klecina”.

Z uwagi na ograniczoną przepustowość przejazdu na odcinku pojedynczego toru w obrębie prowadzonych prac torowych, tramwaje linii 6 nadal będą kursowały w obu kierunkach do FAT-u.

Kursy linii okresowych 77 i 702 zostaną zawieszone.

BILETY JEDNORAZOWE I OKRESOWE od 22.02.2021r.

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 6 będą mogli kontynuować podróż tramwajem linii 2, 7 lub 17 na odcinku Hallera – Krzyki. Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Celem przypomnienia, pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj