Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Startują zapisy do II Półmaratonu Marianny Orańskiej. Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Facebook

Impreza odbędzie się 29 kwietnia 2023 roku. I podobnie jak w poprzednim roku trasa przebiegać będzie między Złotym Stokiem a Pałacem Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowskim.

/ fot. fb. Ckip W Złotym Stoku

Jaki jest limit uczestników?

Ze względów technicznych w tym roku przewidziano limit uczestników: 300 osób. Biegacze zostaną nagrodzeni w 15 kategoriach. Po raz drugi podczas Półmaratonu Marianny Orańskiej odbędą się Mistrzostwa Polski Branży IT w Półmaratonie.

Organizator przewiduje bogaty pakiet startowy a Uczestnicy, którzy zgłoszą się do 18 marca 2023 roku – otrzymają w pakiecie koszulkę techniczną. Na każdego Zawodnika na mecie czekać będą pamiątkowe medale. Dla zwycięzców kategorii OPEN przewidziano nagrody finansowe. Po biegu odbędzie się losowanie nagród, szansę ma każdy, kto ukończy bieg.

/ fot. fb. Ckip W Złotym Stoku

Organizatorami imprezy są: Fundacja „W działaniu” z siedzibą w Nysie oraz MUKS „GIM 2” Nysa organizatorzy Biegu Nyskiego od 2011 roku.

Kto może wziąć udział w zawodach?

Uczestnikiem zawodów na dystansie 21,097 km, mogą być osoby, które do dnia 29 kwietnia 2023 r., ukończą 18 lat, opłacą wpisowe oraz w Biurze Zawodów podpiszą stosowne oświadczenie o stanie zdrowia.

/ fot. fb. Ckip W Złotym Stoku

ZAPISY

Zapisy internetowe trwają do 21 kwietnia, zgłoszenia można dokonywać drogą elektroniczną, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są TUTAJ

/ fot. fb. Ckip W Złotym Stoku

W przypadku wolnych miejsc, organizator przewiduje możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lutego 2023