Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Ruszyły zapisy do Studenckiego Programu Stypendialnego

Facebook

Wrocław wesprze finansowo wybitnych studentów i tych wyjeżdżających za granicę. Rusza kolejna edycja Studenckiego Programu Stypendialnego, w ramach którego świadczenia otrzyma około siedemdziesięciu osób. Mogą się o nie ubiegać studenci wrocławskich uczelni publicznych i niepublicznych - nawet jeśli nie pochodzą ze stolicy Dolnego Śląska.

Jedną z grup objętych programem stypendialnym są studenci, którzy w semestrze letnim chcieliby uczyć się za granicą – mówi wicedyrektor miejskiego Biura Współpracy z Uczelniami Wyższymi Monika Sochacka.

Żeby otrzymać dofinansowanie na studia za granicą, nie wystarczy złożyć wniosku. Warto dołączyć do niego multimedialną prezentację swojej osoby.

Do Studenckiego Programu Stypendialnego mogą zgłaszać się również wybitne talenty akademickie.

Wniosek o stypendium można wypełnić w Internecie i nie zajmie to więcej niż dwadzieścia minut – mówi Monika Płoszaj z Wrocławskiego Centrum Akademickiego.

Termin rejestracji zgłoszeń dla laureatów olimpiad mija 30-go października, a dla chcących studiować za granica – 30-go listopada. Internetowe wnioski wypełnicie na stronie wca.wroc.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 marca 2023