Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław górą w derbowym spotkaniu z Zagłębiem. WKS awansował o dwa miejsca w ligowej tabeli i plasuje się na 12 pozycji.

Facebook

Śląsk Wrocław obronił swoją twierdzę i zwyciężył w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Gospodarze wykorzystali swoją skuteczność przy stałych fragmentach i szybko zdominowali rywali z Lubina, którzy dość pewnie rozpoczęli mecz.

Na początku spotkania, Zagłębie Lubin sprawiało spore problemy gospodarzom. Pierwsza część meczu należała zdecydowanie do nich i narzucili Śląskowi swój styl gry. Po rzucie rożnym w 42 minucie, wynik otworzył Mateusz Radecki i pokazał, że praca sztabu trenerskiego skupiająca się na stałych fragmentach przynosi efekty. Drugą bramkę, również po stałym fragmencie, zdobył kapitan Śląska Wrocław, Marcin Robak. Pod koniec spotkania do siatki trafił również Arkadiusz Piech, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

Mówi, Vítězslav Lavička – trener Śląska Wrocław

Zagłębie nie potrafiło wykreować sobie sytuacji bramkowych.

Mówi, Wojciech Golla – zawodnik Śląska Wrocław

Zawodnicy Śląska byli zmotywowani po przegranych derbach w Lubinie.

Mówi, Mateusz Cholewiak – zawodnik Śląska Wrocław

Początek spotkania to wysoki pressing gości. Zawodnikom Śląska udało się znaleźć na nich sposób i zdominowali dalszą część meczu.

Śląsk wykorzystał swoją skuteczność przy stałych fragmentach.

Mówi, Bartłomiej Pawłowski – zawodnik Zagłębia Lubin.

Kolejny mecz Śląska już w piątek 1 marca. Wrocławianie zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice. Następne domowe spotkanie z Jagiellonią, WKS zagra w dzień kobiet 8 marca. Przypomnijmy, że panie będą mogły kupić z tej okazji bilety w promocyjnej cenie 5zł.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024