Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa. Zapowiedź 17 kolejki PKO BP Ekstraklasy

Facebook

Już w najbliższą niedziele Śląsk Wrocław na własnym stadionie podejmie Legie Warszawę w jubileuszowym starciu. Czy wrocławianie podniosą się po ligowej porażce z Miedzią Legnicą?

Najważniejsze informacje

  • Kto? Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa
  • Gdzie? Tarczyński Arena, Wrocław
  • Kiedy? 13.11.2022 roku, godzina 17:30
  • Transmisja: Canal+  4K Ultra, CANAL+ Premium, CANAL+ Sport 3

Śląsk Wrocław z pewnością nie należy do drużyn punktujących regularnie. Wojskowi przeplatają spektakularne zwycięstwa z kompromitującymi porażkami czy bezbarwnymi remisami. Dobrym przykładem są tutaj trzy ostatnie spotkania ligowe, gdzie trójkolorowi zanotowali- remis po wyrównanej grze z Jagiellonią Białystok, efektowne zwycięstwo z dobrze spisującą się w tym sezonie Wisłą Płock i niespodziewaną porażkę z najgorszą drużyną w lidze, Miedzią Legnicę.

Inaczej prezentuję się sytuacja w ekipie gości. Legia Warszawa wygrała dwa z trzech (remis z Pogonią Szczecin 1:1) ostatnich dotychczasowych spotkań. W tym czasie zespół ze stolicy Polski zanotował imponujące zwycięstwo z Jagiellonią Białystok na wyjeździe (2:5)

Czy wrocławianom uda się wyrwać z tego marazmu? Spotkaniu towarzyszyć będzie szczególna oprawa. Wojskowi zagrają w specjalnie przygotowanym jubileuszowym trykocie z okazji 75-lecia istnienia klubu. Czy po końcowym gwizdku, wrocławianom dopisywać będzie szampańska atmosfera? Tego dowiemy się już w niedziele.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj