Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław wygrał z Arką 4:0 i zakończył sezon na 12. pozycji

Facebook

Śląsk Wrocław utrzymał się w Ekstraklasie. Ostatnia, 37. kolejka była teoretycznie już wyłącznie formalnością. Śląsk zapewnił sobie pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej po zwycięstwie z Miedzią Legnica. Zawodnicy WKS-u nie oddawali jednak pola i wygrali z Arką Gdynia 4:0 co pozwoliło wyprzedzić ją w ostatecznym układzie tabeli.

Podczas pożegnania z tegorocznymi rozgrywkami, bramki dla Śląska zdobywali dwukrotnie Robert Pich i również dwukrotnie Marcin Robak. W 39 minucie czerwoną kartką został ukarany zawodnik gości, Adam Deja.

Mówi, Vítězslav Lavička – trener Śląska Wrocław

Czyste konto zachował Jakub Słowik, który nie ukrywa radości z wysokiego zwycięstwa i dziękuje kibicom…

Mówi, Jakub Słowik – golkiper Śląska Wrocław

Śląsk był lepiej przygotowany do spotkania z Arką Gdynia. Pomocna była też czerwona kartka w końcówce pierwszej połowy, którą obejrzał Adam Deja.