Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław zaprezentował się swoim kibicom – poznaliśmy nowe koszulki meczowe

Facebook

Śląsk Wrocław zaprezentował się kibicom przed nadchodzącym sezonem PKO Ekstraklasy. Fani mieli też okazje po raz pierwszy zobaczyć nowe trykoty, w których piłkarze WKSu będę występowali w nadchodzącym sezonie rozgrywek.

fot. Piotr Krejner
fot. Piotr Krejner

Domowy komplet utrzymany został w ciemnozielonych barwach z charakterystycznym wzorem, przypominający laur, zdobiący herb Śląska Wrocław. Poza intensywnie zielonym kolorem koszulka zawiera w sobie również białe i czerwone elementy, jak paski na barach czy wykończenia rękawków.

Drugi – wyjazdowy – komplet strojów, podobnie jak w minionych sezonach, będzie biały, wzbogaci go natomiast charakterystyczny, jasnoszary wzór z przodu koszulki. Wszelkie wykończenia, paski oraz monochromatyczny herb klubu wykonane będą w jednolitym ciemnozielonym kolorze.

Nie poznaliśmy jeszcze nowego sponsora, którego logo znajdzie się na koszulkach wojskowych w nadchodzącym sezonie. Klub po raz kolejny postanowił wesprzeć działania Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Podczas przedsezonowej prezentacji oraz ostatniego sparingu przed startem rozgrywek – udostępnił nieodpłatnie organizacji charytatywnej najbardziej eksponowane miejsce na strojach meczowych, zarezerwowane dla sponsora głównego.

Mówi Wojciech Bochnak – wiceprezes Śląska Wrocław

Z klubem pożegnało się aż ośmiu zawodników, a Śląsk dokonał sześciu transferów. Jak deklaruje zarząd Śląska Wrocław – drużyna jest przygotowana do powrotu do ekstraklasy…

Spore wyzwanie stoi przed Erikiem Expósito, który na pozycji 9 ma zastąpić Marcina Robaka. To młody, 23-letni Hiszpan, który na swoim koncie ma m.in. bramkę w meczu LaLiga z Celtą Vigo. Ostatni okres spędził jednak w trzecioligowych rezerwach Las Palmas…

FOT. WKS Śląsk Wrocław S.A./Krystyna Pączkowska

FOT. WKS Śląsk Wrocław S.A./Krystyna Pączkowska

Wrocławianie chcą przełamać wiszącą nad nimi klątwę walki o utrzymanie w dolnej ósemce. Od kiedy w 2013 roku wprowadzono przepis dzielący tabelę ekstraklasy na grupę mistrzowską i grupę spadkową – Śląsk w tej pierwszej występował tylko raz. Klub deklaruje, że w tym roku znajdzie się co najmniej w górnej ósemce…

Mówi dyrektor sportowy Śląska Wrocław Dariusz Sztylka

To nie koniec transferów w letnim okienku. Śląsk prowadzi rozmowy z jeszcze jednym zawodnikiem…

fot. Piotr Krejner

fot. Piotr Krejner

Zawodnicy są zadowoleni z okresu przygotowawczego i gotowi na pewny powrót do ekstraklasy…

Mówi Wojciech Gola – zawodnik Śląska Wrocław.

Poznaliśmy też nowego kapitana Śląska, którym został doświadczony Krzysztof Mączyński. Po prezentacji rozegrano też ostatni już sparing przed nadchodzącym sezonem ligowym. Gol zdobyty przez Roberta Picha z rzutu karnego, zapewnił wojskowym zwycięstwo 1:0 nad Wartą Poznań.

Piotr Krejner

Piotr Krejner

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj