Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śląsk Wrocław żegna się z Ivanem Djurdjevicem. Kto zostanie nowym trenerem?

Facebook

Wpływ na taką decyzję miała forma wrocławskiego zespołu. Trójkolorowi po 28 kolejkach zajmują dopiero 16 miejsce w lidze. Nieoficjalnie mówi się, że nowym trenerem ma zostać będący na kontrakcie z klubem Jacek Magiera.

/fot. fb. WKS Śląsk Wrocław

Serbski szkoleniowiec prowadził Śląsk Wrocław od czerwca 2022 roku. Pod jego wodzą zespół rozegrał w sumie trzydzieści dwa spotkania- 28 spotkań w ekstraklasie i 4 w Pucharze Polski. Ze Śląskiem żegnają się również Maciej Stachowiak (drugi trener) oraz Mariusz Bołdyn (trener bramkarzy).

Postawa zespołu od czasu porażki w Fortuna Pucharze Polski, jak i wprowadzone ostatnio środki zaradcze, przestały w naszej ocenie dawać nadzieję na szybką poprawę wyników, a w chwili, gdy na kilka kolejek przed końcem rozgrywek drużyna znalazła się w strefie spadkowej, jest to absolutnie konieczne. Po dłuższej analizie podjęliśmy trudną decyzję o zakończeniu współpracy z pierwszym trenerem oraz częścią jego sztabu. Dziękujemy Ivanowi Djurdjeviciowi i jego współpracownikom za zaangażowanie i pracę dla WKS-u

– mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

Nazwisko nowego szkoleniowca mamy poznać jeszcze dziś. Jak informuje klub, poprowadzi on popołudniowy trening wrocławian.

AKTUALIZACJA: GODZ. 14:01

Jacek Magiera przejął obowiązki I trenera Śląska Wrocław. Szkoleniowiec poprowadzi wrocławian w niedzielnym spotkaniu z Górnikiem Zabrze

– informuje wrocławski za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Autor: Kamil Durkacz

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj