Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Służba Celno-Skarbowa zaprasza w swoje szeregi

Facebook

Dolnośląski oddział Krajowej Administracji Skarbowej poszukuje kandydatów na 60 wolnych etatów do Służby Celno-Skarbowej. Każdy, kto chce zostać funkcjonariuszem i spełnia wymagania podane w ogłoszeniu, może spróbować swoich sił w rekrutacji. Aplikacje trzeba złożyć do 15 października 2021 r.

Służba Celno-Skarbowa zajmuje się wykrywaniem i zwalczaniem nieprawidłowości potencjalnie zagrażających bezpieczeństwu finansowemu państwa. Funkcjonariusze nie tylko wykonują pracę biurowo-administracyjną, ale również działają w terenie.

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu szuka pracowników

–Wykonują kontrole w zakresie przestrzegania przepisów prawa celnego oraz poboru należności celnych i akcyzowych. Odprawiają podróżnych i towary, kontrolują ruch i transport drogowy. Dbają, by nielegalne i niebezpieczne towary nie trafiły do Polski i innych krajów UE. Ponadto funkcjonariusze zajmują się rozpracowaniem grup przestępczych, wykrywaniem kontrabandy czy kontrolą gier i zakładów wzajemnych – wyjaśnia Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek, rzecznik prasowa Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

Służba Celno-Skarbowa we Wrocławiu: pensja, dodatki, nagrody, trzynastka

Funkcjonariusz może liczyć na wiele benefitów. Poza uposażeniem zasadniczym i dodatkiem za stopień służbowy otrzymuje dodatek za wieloletnią służbę w wysokości od 2 proc. do 25 proc. uposażenia zasadniczego, nagrodę roczną, tzw. trzynastkę, nagrody jubileuszowe oraz pakiet szkoleń przygotowujący do pełnienia służby.

Oprócz tego otrzymuje dofinansowanie do wypoczynku dla siebie i członków rodziny. Przysługuje mu też możliwość przejścia na emeryturę po 25 latach służby, dodatkowy urlop wypoczynkowy po 15 latach i dodatek za służbę w godzinach nocnych. Zobacz, kogo chce zatrudnić Służba Celno-Skarbowa: miejsca pracy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj