Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Śpiewy, tańce, przekąsi i napoje. Dzień otwarty mostów Pomorskich

Facebook

Prezydent Wrocławia, Wrocławskie Inwestycje i rady osiedli: Stare Miasto, Nadodrze i Kleczków zapraszają na Dzień Otwarty mostów Pomorskich w sobotę 28.01 w godz. 15 – 18. Będą śpiewy, tańce, przekąski i napoje. No i podziwianie mostów przed oddaniem do użytku, które nastąpi w nocy z 29 na 30.01.

/fot. fb. Inwestycje we Wrocławiu

Na mosty Pomorskie w sobotę 28.01 można będzie dotrzeć na godz. 15 pieszo lub zabytkowym tramwajem, który wystartuje o godz. 14 spod Opery i pojedzie Świdnicką, Podwalem, pl. Orląt Lwowskich, Piłsudskiego, Kołłątaja, Skargi, most Grunwaldzki, Sienkiewicza. W tramwaju pasażerom będzie przygrywała orkiestra jazzowa Dixi Tiger’s Band.

Zagra ona też na mostach Pomorskich. Potem wszyscy z Chórem Staromiejskim odśpiewają utwór Marii Koterbskiej „Mkną po szynach niebieskie tramwaje”. Następnie będzie można wskoczyć z partnerem lub bez na scenę i potańczyć do przebojów lat 20-30 ub. wieku, puszczanych przez DJ Ewelinę, znaną z potańcówek na pl. Wolności. Strój z epoki mile widziany. W nim będzie można również zrobić sobie zdjęcie z zabytkowym automobilem.

W ul. ks. Witolda zaparkowane zostaną samochody zabytkowe z Zamku Topacz.

/informacja prasowa, UMW

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj