Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Sportowe podsumowanie weekendu we Wrocławiu

Facebook

Najważniejszym wydarzeniem był bez wątpienia mecz futbolu amerykańskiego, w którym Panthers Wrocław grali z austriackim Raiders Tirol. Jakie jeszcze emocje czekały na kibiców?

www.wroclaw.pl

W sobotni (22.04.) wieczór Śląsk Wrocław mierzył się w Lubinie z Zagłębiem w 30. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, przez co Zagłębie nie awansowało do górnej ósemki i podobnie jak WKS będzie bronić się przed spadkiem. Swoje pięć minut mają natomiast koszykarze Śląska, którzy w sobotę awansowali do półfinału fazy play-off drugiej ligi. W decydującym spotkaniu pokonali Syntex Łowicz 76:75. Dostali się do najlepszej czwórki, z której awans wywalczą aż trzy zespoły.

W zupełnie innych nastrojach są sympatycy Impela Wrocław. Sponsor tytularny – firma Impel – wycofuje się z finansowania klubu. Tym samym los Impelek stanął pod znakiem zapytania i nie wiadomo, czy w przyszłym sezonie zobaczymy je na parkietach Orlen Ligi. Jak poinformował prezes Impelu Wrocław Marek Grabowski, trwają negocjacje z innymi podmiotami, które mogłoby przejąć klub. Na razie nie znamy jednak żadnych szczegółów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj