Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Swoją „brawurową jazdę” transmitował w Internecie [FILM]

Facebook

43-latek relacjonował na żywo swój nocny przejazd ulicami stolicy Dolnego Śląska. Pomiar prędkości wykonany przy użyciu wideorejestratora zamontowanego w ich nieoznakowanym radiowozie wskazał, że na odcinku drogi, na którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził aż 116 km/h!

/dolnośląska policja/

Dwaj funkcjonariusze z wrocławskiej grupy SPEED patrolując ulice stolicy Dolnego Śląska, kontrolowali m.in. czy kierujący stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości.

W pewnej chwili otrzymali informację o kierowcy bmw, który przemieszczał się z prędkością znacznie przekraczającą tę dozwoloną w obszarze zabudowanym. Tym razem w namierzeniu amatora brawurowej jazdy pomógł serwis YouTube. 43-latek relacjonował na żywo swój nocny przejazd ulicami stolicy Dolnego Śląska.

Policjanci zmierzyli prędkość dynamicznie przemieszczającego się kierowcy bmw, a na ekranie wideorejestratora, w który wyposażony jest ich nieoznakowany radiowóz, wyświetlił się wynik 116 km/h! W miejscu wykonanego pomiaru obowiązuje ograniczenie prędkością do 50 km/h.

Policjanci odtworzyli 43-letniemu kierowcy jego szaleńczą jazdę. Choć w Internecie miał on bardzo wiele do powiedzenia, to w spotkaniu z policjantami nie umiał sensownie odpowiedzieć na pytanie dlaczego, w tak niebezpieczny sposób przemieszczał się ulicami Wrocławia.

Funkcjonariusze zakończyli interwencję z 43-latkiem, kierując do sądu wniosek o ukaranie oraz zatrzymując mu jednocześnie prawo jazdy na 3 miesiące.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023