Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

SYLWESTER 2019

Facebook

Przed nami Wrocław Respect czyli miejski Sylwester, który ponownie chce połączyć wszystkich wrocławian. 31 grudnia nasz rynek zmieni się w największy klub muzyczny, a Ratusz stanie się olbrzymich rozmiarów kolorofonem.

Na scenie nie zabraknie gwiazd, ale też artystów z niepełnosprawnościami wyłonionych w castingu…

Całe wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy, a pod sceną  wyznaczone będzie miejsce dla osób poruszających się na wózkach.

Powiedzmy zatem kogo usłyszymy podczas Wrocław Respect…

A co nas czeka przed samą północą ?

Mówi Paweł Gołębski reżyser oraz prowadzący tegoroczne wydarzenie. Piosenką przy jakiej powitamy nowy rok będzie Sing Hallelujah.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20, ale organizatorzy podkreślają, że warto zjawić się na niej trochę wcześniej, bo dla pierwszych 2020 osób przygotowali specjalne szaliki. Co ciekawe podczas imprezy Ratusz stanie się olbrzymich rozmiarów kolorofonem…

W tym roku  Sylwester będzie w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnościami…

Mówi Bartłomiej Skrzyński, dyrektor Biura Wrocław Bez Barier. A ja jeszcze dodam, że kilka minut przed północą, tuż po życzeniach prezydenta, 200 osób, w tym setka zaproszonych na scenę wrocławian… wykona w języku migowym przebój tegorocznego Męskiego Grania czyli utwór „Sobie i Wam”. To kolejna impreza miejska organizowana pod hasłem „Wrocław nie strzela”. Nie oznacza, że o północy zabraknie atrakcji. Uczestnicy koncertu mogą spodziewać się prawdziwego deszczu papierowego konfetti.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024