Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Sylwester 2020. Bawcie się z Radiem GRA Wrocław!

Facebook

To będzie wyjątkowa domówka: nasza muzyka jest bez ograniczeń! Zapraszamy Was na nasz radiowy parkiet. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek, między innymi wybranych słuchaczy nakarmimy!

Startujemy już o godzinie 18.00. Przez pierwszą godzinę, do 19.00 swoje sety zaprezentuje naszym słuchaczom GROMEE, najbardziej znany polski didżej.

Od 19.00 do 20.00 rozgrzewać wszystkich będzie DJ Martinez. A o 20.00 rozpoczynamy radiowy maraton taneczny ze zmiksowaną muzyką. Najlepsze sety do tańca do białego rana.

Bawcie się z nami!

Zapraszamy wszystkich do tańca na 95,1 MHz we Wrocławiu, ale także do wspólnej aktywnej zabawy. Każdy kto zadzwoni do Radia GRA na numer telefonu 717 506 506 już od rana będzie miał szansę zdobyć zestawy przysmaków dla 5 osób: mini tortille, roladki z boczkiem czy żeberka w pikantno- miodowej marynacie! Wspólnie z zaprzyjaźnioną restauracja dostarczymy je do domu wybranego słuchacza w Sylwestrowy wieczór.

Radio GRA Wrocław: 717 506 506

Dzwońcie w Sylwestra 31 grudnia już od rana i składajcie życzenie, przesyłajcie noworoczne pozdrowienia. Liczymy na zabawna, może wzruszające, szczere, im bardziej oryginalne i wyjątkowe, z tym większą szansą na wygraną. To będzie wyjątkowy Sylwester!

Sylwester 2020 w Radiu GRA Wrocław!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2023