Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Sypnęło śniegiem! Trudne warunki na drogach [RAPORT]

Facebook

Od rana na drogach w regionie panuje bardzo trudna sytuacja dla kierowców - zwłaszcza, że część jeszcze nie zmieniła opon letnich na zimowe. Skutek? Korki, kolizje, stłuczki i serie wypadków.

Godz.: 14:00 

Koniec utrudnienia na autostradzie A4 Wrocław Zgorzelec

Godz.: 13:00 

Potężne utrudnienia czekają na kierowców na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia – według informacji przekazanych od kierowców problem z podjazdem mają samochody ciężarowe, które w kilku miejscach blokują ruch.

Sytuacja na A4: 

Na odc. od km 150+000-149+900 wystąpiły dwa osobne zdarzenia: Pierwsze to zderzenie dwóch pojazdów ciężarowych i rozsypany ładunek (artykuły chemiczne) w km 150+000 a drugie to zderzenie dwóch pojazdów ciężarowych i pojazdu osobowego w 149+900. W obu zdarzeniach nie ma osób poszkodowanych

Godz.: 12:00

Karambol na autostradzie A4. 

4 samochody ciężarowe i 3 osobowe zderzyły się na autostradzie A4  na wysokości węzła Wrocław Południe. Jednia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Ładunek z jednej ciężarówek wysypał się na jezdnię. Utrudnienia mogą potrać kilka godzin. Ruch odbywa się łącznicą węzła Wrocław Południe.

Godz.: 11:00

Najgorsza sytuacja jest teraz na północ od Wrocławia oraz na autostradzie A4.

Tam na wysokości Budziszowa samochód ciężarowy ma awarie. Zablokowany jest prawy pas na czas wymiany opon w ciężarówce.

„Pomarańczowa” jest cała Autostradowa Obwodnica Wrocławia, na wysokości Ramiszowa te utrudnienia są najpoważniejsze. Oprócz tego ciężko się jedzie drogą S5 z Wrocławia do Poznania, starą „5” do Trzebnicy, mocno sypie też na krajowej 94 Wrocław – Oława.

We Wrocławiu doszło już do wielu stłuczek i kolizji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 czerwca 2023