Z powodu gołoledzi miejska spółka ma problem z odbiorem odpadów
Z powodu gołoledzi i marznącego deszczu we Wrocławiu wystąpiły problemy z odbiorem odpadów – poinformowali przedstawiciele miejskiej spółki Ekosystem. Zapewnili, że w miarę poprawy warunków atmosferycznych będą podejmowane kolejne próby odbiorów śmieci.