Tag: napad
Napadł na stację benzynową. Grozi mu do 20 lat więzienia
Na trzy miesiące tymczasowo aresztowany został 31-letni mężczyzna, który napadł na jedną z milickich stacji paliw. Napastnik był pod wpływem alkoholu i groził użyciem noża, po czym ukradł dwie paczki papierosów i uciekł z miejsca przestępstwa.
Napad na bank we Wrocławiu. Złodzieja złapano dopiero po pościgu
Napad na bank we Wrocławiu. Do zdarzenia doszło w piątek rano. Na miejscu szybko zjawili się policjanci. Złodzieja udało się złapać. Jak się okazało, ma on bogatą przeszłość kryminalną.
Pobito dwie motornicze MPK; jeden z agresorów zatrzymany przez świadków
Dwie motornicze wrocławskiego MPK zostały w ostatnich dniach napadnięte i pobite podczas wykonywania pracy. Jeden z agresorów został zatrzymamy przez świadków zdarzenia; drugi jest poszukiwany przez policję.
Zarzuty po strzelaninie w Wiszni Małej. Minister odwiedza rannego policjanta
Zarzut włamania do bankomatu i usiłowania kradzieży kilkudziesięciu tysięcy złotych usłyszał Jacek S., który w nocy z soboty na niedzielę brał udział w napadzie na bankomat w Wiszni Małej pod Wrocławiem. W czasie policyjnej akcji zginął antyterrorysta. Trzech funkcjonariuszy zostało rannych. W czasie strzelaniny śmiertelnie postrzelony został także drugi złodziej, mężczyzna, który strzelał do policjantów.
Nocna strzelanina pod Wrocławiem. Nie żyje policjant. Trzech rannych
Policjant został śmiertelnie postrzelony w czasie zasadzki na przestępców, którzy chcieli włamać się do bankomatu w miejscowości Wisznia Mała. W czasie próby zatrzymania jeden ze złodziei zaczął strzelać do funkcjonariuszy z broni maszynowej. Policjanci odpowiedzieli ogniem. Mężczyzna, który strzelał zginął na miejscu. Jego wspólnik został zatrzymany. W czasie wymiany ognia ranni zostali jeszcze trzej policjanci. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Tunezyjczycy napadnięci we Wrocławiu
Dwóch Tunezyjczyków zostało napadniętych na przystanku MPK na ulicy Glinianej we Wrocławiu. Napastnicy wyzywali ich, szarpali, grozili im, a jednemu zniszczyli telefon komórkowy. Na przystanku stało blisko 40 osób. Nie zareagował nikt.
Napadli z nożem na 12-latkę – legnicka policja zatrzymała podejrzanych
Sprawcy grożąc dziecku użyciem noża kazali oddać wszystkie wartościowe rzeczy. Dziewczynka oddała telefon i 10 zł, a dwaj napastnicy uciekli. Następnego dnia Policja podczas patrolu zauważyła jednego z podejrzanych, który na widok radiowozu zaczął uciekać.
Trwają poszukiwania napastnika, który zaatakował w centrum trzy kobiety
Uważajcie na napastnika grasującego w centrum Wrocławia – takie ostrzeżenie skierowane do kobiet można znaleźć w sieci. Agresywny mężczyzna zaatakował wczoraj w kilku różnych miejscach.
Napad na bank we Wrocławiu
Nikomu nic się nie stało, ale sprawcy na razie nie udało się złapać. Do zdarzenia doszło wczoraj (25.11.) popołudniu. Około godz. 16.20 do jednej z placówek bankowych przy ul. Gubińskiej we Wrocławiu wszedł zamaskowany mężczyzna i grożąc przedmiotem przypominającym broń, ukradł pieniądze i uciekł.