Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Tak butów wrocławianie jeszcze nie kupowali

Facebook

Zamiast półek i stosów pudełek zobaczymy 50 stanowisk z aplikacją do wypożyczania butów. Wystarczy przyjść do sklepu, za pomocą wskazówek na ekranie dobrać produkt do naszych potrzeb i czekać. Po chwili sprzedawca przyniesie nam to, co zamówiliśmy do przymiarki.

Jeżeli wybrane buty nie będą dostępne w sklepie, zostaną zamówione. Zamówienia złożone do godziny trzynastej będą realizowane jeszcze tego samego dnia, późniejsze – zostaną dostarczone do sklepu następnego dnia.  W sumie sklep eobuwie.pl ma w ofercie 40 tysięcy produktów, które od dzisiaj możemy zamawiać w innowacyjny sposób.

Do niedzieli 4 lutego w nowo otwartym sklepie eobuwie.pl w Magnolia Park. czeka nas akcja Wielkie Przymierzanie. Za przymierzenie minimum trzech par butów otrzymamy kupony rabatowe. Na wybrane produkty możemy spodziewać się rabatu nawet do 50%.  Niektóre z nich, co godzinę, będziemy mieli szansę kupić za symboliczną złotówkę.  Animatorzy obecni w sklepie podpowiedzą nam, jak wziąć udział w zabawach.

Jak zdobyć rabat? Na przykład robiąc i publikując shoefie. Nazwa nie bez powodu brzmi znajomo – chodzi o selfie wybranej przez nas pary butów. Miłośnicy bajek (i nie tylko) będą mogli za to wziąć udział w zabawie w Kopciuszka. Polega na przymierzeniu  tajemniczego buta. Jeśli będzie pasował – otrzymamy nagrodę.

W salonie euobuwie.pl już od czwartku 1 lutego będziemy mogli przymierzyć produkty ponad 450 marek.

**
Tekst sponsorowany

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj