Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Targi pracy bez ruszanie się sprzed komputera. To pomysł wrocławskich studentów [ZOBACZ WIDEO]

Facebook

Wielkie, ogólnopolskie targi pracy, w których każdy może wziąć udział… bez wychodzenia z domu. To pomysł wrocławskich studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego. Trwają zapisy na październikowe VirtualEXPO – czyli targi, które zostaną zorganizowane przez internet.

 

Jak przekonują pomysłodawcy i organizatorzy – niewiele będą się one różnić od typowych wydarzeń tego rodzaju. Z tym, że będą… wygodniejsze. Mówią Maciej Solarek i Szymon Bazan:

Wszystko do złudzenia ma przypominać wielkie wydarzenia, do których jesteśmy już doskonale przyzwyczajeni:

– wyjaśniają Szymon i Maciej. „Zdajemy sobie sprawę, że nie da się zastąpić bezpośredniego kontaktu rozmową na czacie, zwłaszcza jeżeli chodzi o rozmowę z kimś, kto ma z tobą współpracować przez długie lata” – mówią. Jak jednak zastrzegają, chodzi o łatwiejszy wstęp do ewentualnych rozmów o pracę:

– mówi Maciej.

 

To także gratka dla pracodawców w czasach, gdy często to PRACA szuka PRACOWNIKA, a nie na odwrót. Bo organizatorzy spodziewają się na wirtualnych targach osób, które niekoniecznie byłyby zainteresowane klasyczną formą imprezy – ale są bardzo cenne dla rekruterów, mówi Szymon Bazan:

Jak każde targi, także i te mają swój program:

– informuje Maciej Solarek.

 

Całość wydarzenia jest bezpłatna dla gości. Wystarczy zarejestrować się na virtualexpo.pl.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023