Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trasa Blizanowice – Trestno od dziś otwarta (21.03.)

Facebook

Tak zdecydował burmistrz Siechnic, po ostatnim spotkaniu w tej sprawie z władzami Wrocławia i starostwa powiatowego. Będzie można nią jeździć do końca kwietnia. Potem droga idzie do przebudowy. Po tym jak trasa stała się popularnym skrótem z Autostradowej Obwodnicy Wrocławia do placu Społecznego, jest stan bardzo się pogorszył - dlatego wymaga remontu.

Z tego powodu drogę zamknięta awaryjnie 24 lutego. Jej zamknięcie najbardziej odczuli mieszkańcy wrocławskich osiedli jak: Wojnów, Strachocin i Swojczyce, którzy utknęli w jeszcze większych korkach. Z tego powodu zorganizowali dwie blokady.

Od dziś droga do Wrocławia przez Blizanowice i Trestno znowu jest otwarta. Kierowcy będą mogli korzystać z drogi do końca kwietnia. Z początkiem maja rozpocznie się jej przebudowa i remont i potrwa do końca wakacji. Na czas przebudowy drogi ma zostać wyznaczony tymczasowy objazd.

Na okres kilku miesięcy gmina Siechnice zaproponowała przygotowanie na jej terenie i na jej koszt tymczasowego objazdu – miały się odbywać jednokierunkowo, rano w stronę Wrocławia, popołudniu w stronę Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 lutego 2024