Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

„Tropem wilczym bieg pamięci żołnierzy wyklętych” w niedzielę (26.02.) we Wrocławiu

Facebook

W niedzielę we Wrocławiu po raz piąty rusza ogólnopolski projekt "Tropem wilczym bieg pamięci żołnierzy wyklętych". Uczestnicy biegu będą mogli pomóc 1,5 rocznej Amelce, która urodziła się z wadą serca. Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00 na terenie stadionu Olimpijskiego.

fot. skeeze / pixabay.com

Trasa biegu będzie przebiegała od stadionu AWF przez aleję Paderewskiego, ul. Moniuszki, Chopina przy kortach tenisowych aż do Wieniawskiegio i ponownie do Paderewskiego. Zapisywać możecie się przez stronę stowarzyszenia pro-run. Ceny wahają się od 25 do 50 zł.

Zawodnicy będą mogli przypiąć do koszulki kartkę z napisem „biegnę dla Amelki”, a ich liczba zostanie przeliczona na kwotę, którą jeden ze sponsorów przekaże na zabieg dla dziewczynki. Bieg podzielony jest na kilka dystansów. 1963 metry, 5 km i 10 km. Każdy kto je pokona wróci do domu z medalem.

Udział w biegu na Dystans 1963 m mogą brać dzieci od 8 roku życia. Oczywiście potrzebne będzie oświadczenie od opiekuna. W pakiecie startowym otrzymacie koszulkę ale ich liczba jest ograniczona.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj