Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Trwają zapisy do „Biegu Firmowego” i „FRRuuu”. Jak można wziąć udział?

Facebook

Bieg Firmowy, czyli charytatywna sztafeta biegowa, odbędzie się 13 maja. Uczestnicy Rowerowej Gry Miejskiej FRRuuu wyjadą na ścieżki Wrocławia we wrześniu. W wydarzeniu weźmie udział ponad 500 firm.

/materiały prasowe/

Bieg Firmowy

Bieg Firmowy jest charytatywną sztafetą biegową dla pracowników firm, w której każdy zawodnik 5-osobowej drużyny, ma do pokonania dystans 5 km w szczytnym celu. Wydarzenie odbywa się we Wrocławiu już od 11 lat. W 2022 roku w wydarzeniu wzięło udział blisko 12 000 biegaczy z ponad 520 firm z całej Polski. 11 edycja Biegu Firmowego odbędzie już 13 maja. Charytatywna sztafeta ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Everest, poprzez integrację środowiska biznesowego oraz promowanie zdrowego trybu życia wśród pracowników.

Bieg Firmowy wspiera w tym roku aż 12 małych bohaterów – dzieci z niepełnosprawnościami z Fundacji Everest, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i ich jedyną szansą na sprawniejsze życie jest kosztowna, intensywna rehabilitacja oraz leczenie. Dużą rolę odgrywa tu również wsparcie firm: 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Frisco, Multisport czy MPWiK #PijKranówkę.

11 edycja wydarzenia spełnia założenia eko i less-waste, dzięki nowemu pakietowi GREEN RUN. Uczestnicy pobiegną w koszulkach z materiałów przyjaznych środowisku, a za każdego uczestnika z tym pakietem, zostanie posadzone drzewo.

Jak co roku będzie można wziąć udział w Biegu Krasnala, czyli krótkim biegu dla najmłodszych z którego cały dochód zostanie przekazany na podopiecznych Fundacji Everest.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziemy tutaj.

Frruuu

Równolegle trwają zapisy do 3. edycji FRRuuu – największej integracji rowerowej dla pracowników firm w Polsce. Gra miejska pozwala na zachęcenie zespołów firmowych w eko-integracji, gdyż za każdego uczestnika, posadzone będzie jedno drzewo. Gra miejska to jednodniowy event, w którym drużyny mają do pokonania około 25-kilometrową trasę pełną wyzwań i zadań.

Poprzednie edycje FRRuuu to aż 2600 posadzonych drzew. FRRuuu odbędzie się stacjonarnie w dwóch miastach w Polsce:

  • 09.09.2023 r. – we Wrocławiu
  • 16.09.2023 r. – w Warszawie

Bilety na wydarzenie znajdziecie tutaj.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj