Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Tydzień Szaleństwa w klimacie lat 90-tych. CH Korona zaprasza do zabawy!

Facebook

Od 18 do 25 maja w Centrum Handlowym Korona, codziennie od godz. 11 do godz. 19 będzie można „przenieść się w czasie” i poczuć magię lat 90-tych. W planach między innymi Koło Fortuny, Strefa Gier Retro, czy oranżada serwowana z kultowego saturatora.

/materiały prasowe/CH Korona

Co przygotowano?

Przy wejściu do Korony każdy będzie mógł spróbować swoich sił w grze w klasy i przypomnieć sobie podwórkowe zabawy z dzieciństwa. Z kolei dla fanów gier wideo przygotowano kultową grę Pegasus Duck Hunter. W strefie retro znajdziemy automaty z takimi grami jak Flipper, Arcade i Refleksomierz Pacman.

Muzyczne wyzwania czekają z kolei w quizie muzycznym, gdzie tytuł piosenki trzeba będzie zgadnąć po jednej nutce. Nie zabraknie również Koła Fortuny – hasło związane będzie z popkulturą lat 90-tych, ale nie tylko.

Żetony za udział

Za udział w powyższych wyzwaniach uczestnicy otrzymają żetony, które następnie będzie można wymienić na udział w kolejnych atrakcjach. Na co można wymienić żetony? Między innymi na wodne tatuaże i kubki z motywem ulubionej anime dzieciaków z lat 90-tych. Każdy będzie mógł także zrobić sobie zdjęcie w fotoboxie z okładką magazynu BRAVO lub odebrać kultową grę tamagotchi. Z kolei dla miłośników klasycznych smaków przygotowano orzeźwiającą oranżadę z kultowego saturatora. Dla fanek metamorfoz stworzono również specjalną kapsułę czasu, gdzie będzie można poczuć się jak gwiazda pop.

Nie zabraknie także kreatywnych warsztatów dla najmłodszych. A to za sprawą antystresowych gniotków z mąki ziemniaczanej i Złotych Myśli. Codziennie o godz. 19:00, jak za dawnych czasów, w strefie Pegasus Duck Hunter będziemy również obejrzeć ulubione dobranocki z lat 90-tych na analogowych telewizorach.

Kulminacja tygodniowej zabawy nastąpi w finałową sobotę – czyli 25 maja. Na parkingu CH Korona odbędzie się Silent Disco w Mobilnej Bibowni. Tego dnia zaplanowano turniej „Idź na Całość” z Zygmuntem Chajzerem w roli prowadzącego. Teleturniej odbędzie się o godz. 12:00, 15:00 i 17:30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024