Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Uciekali ze skradzioną przyczepą samochodową

Facebook

Policjanci z Legnicy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych również o kradzież 1000 litrów paliwa. Zauważyli pojazd bez tablic rejestracyjnych, dali kierującemu znak do zatrzymania się, aby sprawdzić jaka jest tego przyczyna. Kierowca nie zareagował, przyspieszył i zaczął uciekać.

Policjanci ruszyli w pościg za samochodem. Kierowca próbował zgubić goniący go patrol, wjeżdżając w tereny polne i leśne. W pewnym momencie zatrzymał samochód i wraz z pasażerem zaczął uciekać pieszo. Obaj szybko zostali zatrzymani. Okazało się, że przyczepa, którą ciągnął samochód została skradziona, a kierowca auta był pod wpływem narkotyków.

W aucie policjanci znaleźli m.in.: atrapę broni oraz nożyce do cięcia. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają czy były one użyte do popełnienia przestępstwa. Ponadto ustalono, że zatrzymali wcześniej ukradli 1000 litrów paliwa. Dwóch 25-latków nie po raz pierwszy weszło w konflikt z prawem. Zaledwie kilka dni temu zostali ujęci za kradzież opla astry w pobliżu lotniska. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności, sąd ma zdecydować o tymczasowym areszcie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 lutego 2020