Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Utrudnienia komunikacyjne – aktualizowane – sprawdź!

Facebook

Tu sprawdzisz bieżące informacje o utrudnieniach dla kierowców oraz pasażerów komunikacji publicznej. Informacje o remontach, objazdach, zmianach w ruchu i transporcie. Czekamy także na Wasze sygnały z dróg w naszym regionie - piszcie: redakcja@radiogra.pl.

Zmieniają się zasady parkowania autokarów we Wrocławiu. Od początku kwietnia autobusy wiozące turystów będą mogły stanąć tylko na 15 lub 30 minut. Ta zasada obejmie ulice Księcia Witolda, Wystawową przy Hali Stulecia, Świętokrzyską, Świętego Marcina oraz aleję Słowackiego.


Remont nawierzchni na autostradzie A4, na trasie Opole – Wrocław. Prace obejmą odcinek od węzła Brzeg do węzła Brzezimierz. W pierwszym etapie prac kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w okolicach wspomnianego węzła Brzeg. O szczegółach Bartek Paulus:

Cały remont ma potrwać do połowy października, z przerwą na czas długiego majowego weekendu oraz wakacji.


Uwaga kierowcy, od dziś (4.04) na alei Pracy od Makowej do Hallera obowiązuje zakaz parkowania. Na tym odcinku, na długości ok. 50 m w związku z koniecznością wykonania prac remontowych na chodniku nie zostawicie auta.


Uwaga pasażerowie MPK – od zmiany czasu z zimowego na letni minęło kilka dni, ale elektroniczne tablice na 120 przystankach we Wrocławiu mogą wciąż pokazywać starą godzinę. Po awarii, od środy trwa ręczna konfiguracja tablic, bo nie można tego robić zdalnie. Prace wykonywane są w ramach gwarancji.


Od poniedziałku (4.04.) zakaz parkowania na Alei Pracy od ul. Makowej w stronę ul. Hallera na odcinku ok. 50 m. Samochody pozostawione mimo zakazu zatrzymywania się, zostaną odholowane na koszt właściciela. W przyszłym tygodniu ZDiUM rozpocznie tam remont chodnika – zakaz ma umożliwić wykonawcy wymianę nawierzchni.


Wieści dla pasażerów pociągów, jeżdżących po Dolnym Śląsku. Ze względu na remont torów od dzisiaj aż do 13 kwietnia na odcinku Zgorzelec – Gerlits kursować będą autobusy zastępcze. Koleje Dolnośląskie przypominają jednocześnie, że trzeba w nich posiadać ważny bilet na przejazd, zgodny z obowiązującym cennikiem przewoźnika.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024