Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Utrudnienia na drogach Wrocławia. Sprawdź gdzie!

Facebook

Ważna informacja dla zmotoryzowanych: dziś w nocy (18/19.03.) Zarząd Dróg będzie prowadzić prace konserwacyjne na wjeździe na most Trzebnicki od strony ul. Żmigrodzkiej. Roboty na miedzytorzu rozpoczną się po przejeździe ostatniego tramwaju i zakończą w godzinach porannych w sobotę.

Uwaga kierowcy, dziś (18.03) w nocy utrudnienia w centrum Wrocławia – niemożliwy będzie przejazd wybrzeżem Wyspiańskiego w godzinach 22.00 – 5.00, na wysokości numerów 11 i 12. Jezdnia będzie zajęta przez sprzęt dewelopera demontujący żurawia wieżowego z placu budowy. Objazd zamkniętego odcinka wyznaczono ulicą Wrońskiego.

Jutro (w sobotę 19 marca) comiesięczny przegląd tymczasowego mostu Pęgowskiego. W godzinach 9.30 – 12.30 ruch na przeprawie będzie odbywał się wahadłowo.

Utrudnienia w centrum Wrocławia. W tunelu na placu Dominikańskim od godziny 22.00 odbywać się mają prace konserwatorskie, w tym naprawa jezdni i oświetlenia. Południowy tunel, ten od strony budynku PZU, zostanie aż do sobotniego poranka (19.03.) wyłączony z ruchu aut.

Od soboty (19.03) zmiany w organizacji ruchu na ulicy Sułowskiej. Rozpoczyna się tam budowa sieci kanalizacyjnej. Do końca maja (31.05.2016) dla kierowców wjeżdżających do Wrocławia od strony Trzebnicy wprowadzone zostaną objazdy. Prace na ulicy Sułowskiej zostały podzielone na trzy etapy. W pierwszym roboty będą prowadzone na odcinku ok. 200 metrów pasa jezdni w kierunku centrum do skrzyżowania z ulicą Księgarską. Ruch w tym miejscu będzie odbywał się wahadłowo ze sterowaniem sygnalizacją świetlną. Dla samochodów osobowych wyznaczono objazd ulicami: Fryzjerską, Markowskiego i Księgarską.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024