Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Utrudnienia w związku z Dniami w Diecezjach przed ŚDM

Facebook

Za niespełna dwa tygodnie, od 20 lipca w naszym mieście ruszają Dni w Diecezjach przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Do Wrocławia zjedzie się z tej okazji kilkanaście tysięcy pielgrzymów. Czego możemy spodziewać się na wrocławskich drogach w tym czasie?

Na trudności w przemieszczaniu się trzeba uważać szczególnie we wtorek, 23 lipca. Przed południem na Ostrowie Tumskim rozpoczną się nabożeństwa, na które zorganizowanymi grupami będzie zmierzała młodzież z różnych stron miasta. Kierowcom, którzy natrafią na taki przemarsz, będzie potrzebne sporo cierpliwości.

Tego samego dnia po godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim na Pilczycach – wielki koncert dla uczestników ŚDM, goszczących ich rodzin i wolontariuszy. Nie tylko z naszej, ale także z legnickiej i świdnickiej diecezji. Przed koncertem i po nim trzeba spodziewać się dużego tłoku w autobusach i tramwajach.

Kolejnych utrudnień spodziewajmy się dwa dni później. W czwartek, 25 lipca, młodzież ruszy na nabożeństwa w Trzebnicy. Stąd z pewnością tłoczniej będzie na krajowej piątce.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 26 marca 2023