Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Uwaga kierowcy i pasażerowie MPK! Zmiany na ul. Osobowickiej

Facebook

Od 1 sierpnia przebudowa ul. Osobowickiej wchodzi w kolejny etap. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu w tamtym rejonie.

Od soboty na odcinku od pl. Wyzwolenia do ul. Lipskiej. ul. Osobowicka będzie jednokierunkowa i przejazd będzie możliwy wyłącznie w kierunku do centrum i dalej ulicą Ostrzeszowską i Krotoszyńską do ul. Osobowickiej.

Z centrum miasta do Rędzina odbywać się będzie objazdem poprowadzonym od pętli tramwajowej przez ulice Krotoszyńską, Ćwiczebną, Ślazową i Lipską do skrzyżowania z ul. Osobowicką.

Komunikacja miejska będzie funkcjonować korzystając z wyżej opisanych objazdów. Na ulicach, którymi poprowadzono objazdy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się.

W związku z pracami trasy zmienią także autobusy miejskiej. 

Autobusy linii 118 i kursy nocne linii 257 jadące w kierunku Rędzina zostaną skierowane objazdem od ulicy Krotoszyńskiej przez ulicę Ćwiczebną, Ślazową i Lipską do ulicy Osobowickiej.

Kursy linii 140 i linii 257 jadące do ulicy Ślazowej, od ulicy Osobowickiej będą kursowały objazdem przez ulicę Krotoszyńską, Ćwiczebną, Ślazową, Lipską, Osobowicką, plac Wyzwolenia i ponownie przez ulicę Ćwiczebną do pętli przy ulicy Ślazowej.

W kierunku przeciwnym autobusy ww. linii będą kursowały bez zmian obecnie funkcjonującym objazdem od placu Wyzwolenia przez ulicę Ostrzeszowską i Krotoszyńską do ulicy Osobowickiej.

Na czas wprowadzonego objazdu, na wysokości skrzyżowania ulicy Krotoszyńskiej i Jarocińskiej zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek autobusowy dla autobusów linii 118, 140 i 257.

wroclaw.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj