Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W niedzielę Mikołaj zaparkuje na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zaplanowano mnóstwo atrakcji!

Facebook

W programie: Zwiedzanie areny z przewodnikiem i Mikołajem, Możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z Mikołajem czy spotkanie z zawodnikami Śląska Wrocław. Mikołajkowe zwiedzanie z przewodnikiem rozpocznie się w niedzielę o godz. 12.00. i potrwa do godz. 16.00. Polecamy Wam tą imprezę!

Będzie można również zobaczyć Wystawę Budowli z Klocków LEGO czy skorzystać ze specjalnej, mikołajkowej oferty Toru Kartingowego. I co ważne, Mikołaj będzie rozdawał upominki!

Szóstego grudnia na Stadion będzie można bezpłatnie dojechać specjalnym, mikołajkowym tramwajem. Zabytkowy pojazd będzie kursował z centrum (a dokładnie z placu Teatralnego) co godzinę w stronę Leśnicy.

Mikołajkowe zwiedzanie z przewodnikiem rozpocznie się o godz. 12.00. i potrwa do godz. 16.00. Wejścia na zwiedzanie będą odbywały się co pół godziny, a czas jego trwania to ok. 1 h. Punkt zbiórki zwiedzania – strefa wyjścia Wystawy Budowli z Klocków LEGO – poziom esplanady Stadionu. Wejście na esplanadę bramami od ul. Królewieckiej i Lotniczej.

ZAPRASZAJĄ: STADION WROCŁAW, MIKOŁAJ I RADIO GRA WROCŁAW!

plakat_internet

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj