Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W pierwszy kwietniowy weekend na Tarczyński Arena odbędą się trzy imprezy jednocześnie

Facebook

Dzisiaj i jutro Tarczyński Arena gościć będzie trzy duże wydarzenia. Na stadionie odbędzie się kolejna edycja Runmageddonu, pierwszy z turniejów eliminacyjnych Tarczyński Arena Cup 2023 oraz zlot foodtrucków.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław

Runmageddon

Dzisiaj na wrocławskim stadionie pojawią się entuzjaści i pasjonaci biegów z przeszkodami. Kolejny rok z rzędu sezon Runmageddonu zostanie bowiem rozpoczęty zmaganiami w stolicy Dolnego Śląska. Na około 4500 zawodników czekać będą trasy z utrudnieniami takimi, jak: przeprawa przez błoto, skośna ściana, zbiornik z lodowatą wodą, czy wiszące, ruchome uchwyty. Uczestnicy mają do wyboru aż 7 formuł o różnym stopniu trudności: dla dzieci i rodzin – Kids, Junior i Family, a dla pełnoletnich – Intro, Rekrut oraz Nocny Rekrut. Po raz pierwszy w tym sezonie wystartuje formuła GAMES, czyli wyścigi na czas, na torze o długości 100 metrów. Wstęp dla kibiców jest wolny.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław

Foodtrucki

Przez cały weekend na esplanadzie stadionu od strony ul. Królewieckiej dostępne będą foodtrucki serwujące specjały charakterystyczne dla co najmniej czterech kontynentów. W piknikowej atmosferze Jemy Na Stadionie – Wielkiego Zlotu nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Coś dla siebie znajdą także amatorzy słodkich przekąsek, kawy oraz zimnych napojów. Foodtrucki będą czynne w sobotę od 12:00 do 21:00 i od 12:00 do 20:00 w niedzielę.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław

Tarczyński Arena Cup

Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę młodzi piłkarze i piłkarki będą konkurować w pierwszym turnieju eliminacyjnym. To już trzecia edycja Tarczyński Arena Cup. Zespoły rywalizują w czterech kategoriach wiekowych (U7, U8, U9 i U10). Rywalizować będą podczas cyklu turniejów weekendowych (1-2.04, 15-16.04, 22-23.04, 6-7.05) rozgrywanych na boiskach o sztucznej nawierzchni. Boiska znajdują się na stadionie od strony ul. Lotniczej. Najlepsze drużyny zmierzą się w turnieju finałowym 20 lub 21 maja na płycie głównej wrocławskiego stadionu.  Łącznie, w poprzednich edycjach brały udział niemal 4000 młodych futbolistów i futbolistek. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

/materiały prasowe/Tarczyński Arena Wrocław

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 czerwca 2023