Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W sobotę na Wrocławskim Rynku akcja Wielkie Tchnienie Życia

Facebook

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zaprasza w najbliższą sobotę na Wrocławski Rynek. W ramach akcji Wielkie Tchnienie Życia odbędzie się happening, którego celem jest pokazanie, że dzieci pod opieką hospicjum żyją pełnią swojego życia. W najbliższą sobotę o godz. 13:00 przed pomnikiem Aleksandra Fredry na Wrocławskim Rynku odbędzie się happening w ramach akcji Wielkie Tchnienie Życia. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci […]

Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci zaprasza w najbliższą sobotę na Wrocławski Rynek. W ramach akcji Wielkie Tchnienie Życia odbędzie się happening, którego celem jest pokazanie, że dzieci pod opieką hospicjum żyją pełnią swojego życia.

W najbliższą sobotę o godz. 13:00 przed pomnikiem Aleksandra Fredry na Wrocławskim Rynku odbędzie się happening w ramach akcji Wielkie Tchnienie Życia. Fundacja Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci celebruje w ten sposób Światowy Dzień Opieki Paliatywnej. 

W tym dniu symbolicznie, uczestnicy Wielkiego Tchnienia, będą puszczać do nieba bańki, które jako symbol kruchości życia, ale i dzieciństwa, zabawy i marzeń, mają przypominać o tym, aby cieszyć się każdym dniem.

Tradycją w tym dniu, jest również otoczenie Ratusza – serca Wrocławskiego Rynku, łańcuchem splecionych rąk wszystkich uczestników tego wydarzenia, która symbolizuje wstęgę życia.  Jak co roku, na obchody Dnia Opieki Paliatywnej przybywają podopieczni wrocławskiego hospicjum wraz z rodzinami ale także wolontariusze, pracownicy, przyjaciele oraz przypadkowi przechodnie.

Wszystko po to, aby wspólnie uczcić życie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj