Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

W Wielki Czwartek wielka gra? Zapowiedź meczu Śląsk Wrocław vs Piast Gliwice

Facebook

Jutro, w Wielki Czwartek piłkarzy Śląska Wrocław czeka wielki mecz. Trójkolorowi o godzinie 18 na Tarczyński Arena zmierzą się z Piastem Gliwice. Spotkanie odbędzie się w ramach 27. kolejki Ekstraklasy

/fot. fb. wks śląsk wrocław

Zespoły zmierzą się ze sobą po raz trzecie w tym sezonie. W styczniu w meczu sparingowym lepsi okazali się zawodnicy Piasta (1:0), natomiast jeśli chodzi o ligę, to obie drużyny podzieliły się punktami, wówczas mieliśmy remis 1:1. Aktualnie Piast ma dwa punkty więcej od Śląska i zajmuję 8. pozycję w tabeli, więc – jak głosi niejedno piłkarskie porzekadło – będzie to tzw. mecz za sześć punktów.

Biorąc pod uwagę ostatnie spotkania, zdecydowane lepszą formę prezentują gliwiczanie, którzy w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli aż 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis). Z kolei trójkolorowi wywalczyli jedynie 6 oczek (1 zwycięstwo, 3 remisy, 1 porażka).

Czy widmo strefy spadkowej zmobilizuje piłkarzy Śląska Wrocław to bardziej skutecznej gry? Tego dowiemy się już jutro. Początek spotkania o godzinie 18 na Tarczyński Arena.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj