Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wakacyjne półkolonie w Hydropolis

Facebook

Nauka przez zabawę przynosi najlepsze rezultaty. W czasie wakacji, w Hydropolis zorganizowane zostaną półkolonie, podczas których dzieci, w przystępny sposób, dostaną sporą dawkę wiedzy o wodzie i środowisku.

Wrocławskie centrum wiedzy o wodzie już po raz kolejny organizuje półkolonie dla najmłodszych w wieku od 6 do 11 lat. Wakacyjna edycja półkolonii będzie pełna zabawy, aktywnego wypoczynku, ciekawych warsztatów i zajęć ekologicznych. Dzieci dowiedzą się między innymi tego, jak na co dzień można troszczyć się o planetę.

– zachęca Marcin Garcarz, Wiceprezes MPWiK Wrocław.

Tradycyjnie podczas letnich półkolonii, oprócz licznych aktywności – dzieci będą mieć też czas na odpoczynek czy smaczne posiłki. Odwiedzą wiele ciekawych miejsc w stolicy Dolnego Śląska. Wezmą także udział w drużynowej grze miejskiej.

– dodaje Wiola Samborska, dyrektorka Hydropolis.

W ostatni dzień półkolonii dzieci wybiorą się w podróż do Male-stolicy Malediwów, kraju położonego nad Oceanem Indyjskim. Stworzą tam centrum zarządzania kryzysowego i spróbują przygotować się na katastrofę ekologiczną oraz poznają sposoby, jak się przed nią uchronić. Udział w półkoloniach to gwarancja solidnej dawki wiedzy zdobytej przez zabawę.

W tegorocznej ofercie znalazło się aż 6 terminów turnusów: 28.06-02.07, 05.07-09.07, 12.07-16.07, 19.07-23.07, 26.07-30.07, 23.08-27.08. Każda z grup może liczyć maksymalnie 10 uczestników. Zabawa będzie rozpoczynać się codziennie między godzinami 7.30, a 8.00 i kończyć o godzinie 15.30.

Koszt półkolonii to 600 zł od uczestnika. Cena obejmuje zajęcia, wejścia do atrakcji turystycznych, wyżywienie i ubezpieczenie dziecka. Wszystko zostało zaplanowane z zachowaniem zasad tzw. reżimu sanitarnego – w trosce o bezpieczeństwo zarówno opiekunów, jak i uczestników półkolonii.

Zapisów można dokonać wyłącznie drogą mailową:

I, IV, V i VI turnus – Grazyna.Krynska@mpwik.wroc.pl.

II i III turnus – Malgorzata.Morawiec@mpwik.wroc.pl.

Liczba miejsc jest mocno ograniczona. O zapisaniu na listę, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj