Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Weekend majowy w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Odbędzie się piknik rodzinny

Facebook

Weekend majowy wkracza w decydującą fazę. Już jutro w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu rozpocznie się dwudniowy piknik rodzinny.

/fot. fb. Stara Kopalnia Centrum Nauki i Sztuki

Dla odwiedzających przygotowano szereg atrakcji, będą między innymi kolorowe stoiska z atrakcjami partnerów wydarzenia, zamki dmuchane, fotobudka, czy bańki mydlane.

Między godziną 10, a 17 dla uczestników przygotowano gry terenowe po terenie kopalni, warsztaty ceramiczne i archeologiczne, animacje dla najmłodszych, malowanie buziek, czy specjalne tatuaże.

Pojawi się specjalna strefa odpoczynku na leżakach. A dodatkowo 1 maja piknik uatrakcyjni pokaz wypału ceramiki metodą RAKU. Wydarzenie odbędzie się przed budynkiem Centrum Ceramiki Unikatowej między godziną 12, a 15.  Na uczestników czekać będą również słodkie upominki od Świebodzickiej Śnieżki. Swoje niespodzianki, specjalnie na Rodzinną Majówkę w Starej Kopalni szykują również m.in. Koleje Dolnośląskie, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, który współfinansuje wydarzenie, oraz Wałbrzyski Ośrodek Kultury.

Wszystkie atrakcje przygotowane na placu eventowym podczas pikniku będą bezpłatne. Niespodziankę dla turystów wybierających się do Starej Kopalni podczas majówki przygotowano również w porozumieniu z Kolejami Dolnośląskimi. Każdy kto wybierze się z tym przewoźnikiem do Wałbrzycha, z biletem ze zwiedzania kopalni będzie mógł skorzystać z promocji „Powrót gratis” i wrócić do miejsca zamieszkania bezpłatnie. Szczegóły i regulamin promocji znajdziecie na stronie Kolei Dolnośląskich. Natomiast cały program majówki w Starej Kopalni dostępny jest na stronie tutaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj