Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wejdź do miejskiej dżungli w Magnolia Park

Facebook

Będzie zielono, świeżo i tropikalnie. Wszystko za sprawą klimatu miejskiej dżungli, który w najbliższych dniach da się odczuć się we Wrocławiu. 8 i 9 października w Magnolia Park ruszają Targi Roślin i Dekoracji.

Niespotykane sukulenty, wiszące ogrody, lasy w słoiku, rzadkie rośliny tropikalne, floraria, cięte kwiaty, designerskie ozdoby do domu – to tylko kilka z wielu zielonych składowych wydarzenia „Zielono mi”, czyli Targów Roślin i Dekoracji. Wydarzenie to istny raj dla fanów domowych roślin doniczkowych oraz ozdób w klimacie miejskiej dżungli.

Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających nie tylko egzotyczne okazy roślin, ale także szeroką gamę akcesoriów do pielęgnacji i hodowli zieleni. Wśród wystawców na szczególną uwagę zasługują m.in. Gdzie Kaktus Rośnie – prezentujący rzadko spotykane sukulenty z własnej hodowli, Zielona Wrona i Art Klaudia z bogatym asortymentem doniczkowych roślin tropikalnych, Maggie Piu tworząca obrazy wpisujące się w klimat miejskiej dżungli, Dobre kreski z roślinnymi ilustracjami oraz Dezajno z oryginalnymi meblami w stylu loftowym.

– Magnolia Park kocha zieleń, dlatego zawsze chętnie gościmy u siebie takie inicjatywy jak Targi Roślin i Dekoracji. W najbliższych dniach będzie można przynieść do domu rzadko spotykane okazy roślin doniczkowych i modne zielone dekoracje. Odwiedzający porozmawiają także z wystawcami, dowiedzą się jak pielęgnować kwiaty, a także jak dobrać idealną roślinę do naszego mieszkania i charakteru – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

„Zielono mi” to także dobra okazja, by nauczyć się technik plecenia wianków. Podczas warsztatów „Jesienne wianki” uczestnicy skomponują dekoracje przywodzące na myśl sielski ogród. Warsztaty odbędą się każdego dnia w godzinach 17.00-18.30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024