Radio Gra Wrocław

Wielki sukces wrocławskiej Motokropli

Zbiórka krwi, którą na ulicy Legnickiej przeprowadzili w miniony weekend motocykliści z Dolnego Śląska z okazji otwarcia sezonu przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Udało się zebrać 121 litrów dla ofiar wypadków komunikacyjnych. Dla porównania - w ubiegłym roku było to 89 litrów.

W paradzie i rodzinnym pikniku zorganizowanym przy okazji akcji udział wzięło ponad 1000 jednośladów.