Radio Gra Wrocław

WPT STARTUP HUB, czyli nowe ulgi dla wrocławskich firm

Ruszył nowy start up, realizowany przez Wrocławski Park Technologiczny, w ramach którego przedsiębiorcy na początku swojej drogi biznesowej mogą skorzystać ze wsparcia na bardzo korzystnych warunkach- do 90% zniżki na wynajem powierzchni biurwach czy laboratoryjnych.

/fot. Wrocławski Park Technologiczny

Masz pomysł na nowy produkt lub usługę?  Prowadzisz prace B+R? Rozwijasz działalność gospodarczą i brakuje Ci zasobów? Planujesz założenie firmy?

W ramach WPT STARTUP HUB możesz skorzystać z sieci specjalistycznych usług WPT, dostępnych na preferencyjnych warunkach cenowych w pierwszych 5 latach prowadzenia działalności gospodarczej.

Kto może skorzystać z programu?

Z programu mogą skorzystać przedsiębiorcy, innowatorzy, pracownicy naukowi, doktoranci, absolwenci uczelni wyższych i studenci ostatnich lat. Jeśli zaliczasz się do jednej z tych grup lub jesteś startupem albo mikro, małym, średnim przedsiębiorcą, to program jest dla Ciebie.

Co zyskasz w ramach programu?

  • 90% zniżki na wynajem powierzchni biurowych,
  • 50% zniżki na wynajem specjalistycznych powierzchni laboratoryjnych,
  • 20% zniżki na wynajem sprzętu laboratoryjnego,
  • 20% zniżki na udział w specjalistycznych szkoleniach.

Oprócz wsparcia biznesowego i technologicznego, w tym dostęp do 14 laboratoriów oraz prototypowni, Wrocławskie Park Technologiczny oferuję także możliwość współpracy i wymiany doświadczeń z setkami innowacyjnych przedsiębiorców w jednym miejscu.