Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocław będzie miał nowego krasnala. Poznajcie „Goprusia”

Facebook

W poniedziałek 5 czerwca na ulicy Legnickie stanie nowy krasnal, tym razem ratownik. Jest to symbol wdzięczności wobec ratowników GOPR za ich służbę. W minionym roku ratownictwo górskie obchodziło 70-lecie.

/materiały prasowe/Skalnik.pl/

„Gopruś” to kolejny krasnal, który stanie na wrocławskich ulicach dzięki działaniom najstarszego we Wrocławiu sklepu górskiego. Górskie krasnale stanęły wcześniej już przy sklepach w okolicy Placu Grunwaldzkiego i dworca Wrocław Główny. Krasnal Gopruś, to nie tylko gest podziękowania ratownikom za ofiarną służbę w górach, lecz także znak mocnej współpracy pomiędzy Skalnikiem a Fundacją GOPR.

W dniu odsłonięcia nowego krasnala GOPR i Skalnik przeprowadzą akcję, podczas której będzie można wesprzeć ratowników i wygrać szkolenie z GOPR-owcami.

Z każdych zakupów zrealizowanych tego dnia w sklepie na ul. Legnickiej 59, Skalnik.pl przekaże 10% ratownikom GOPR. Ponadto, każdy kto zrealizuje zakupy 5 czerwca, będzie mieć szansę na udział w konkursie. Nagrodą jest dowolne szkolenie górskie o wartości 999 zł, które dostępne jest w ofercie Fundacji GOPR. Co więcej, między godziną 16 a 18 ratownicy będą pomagać w zakupach sprzętu w góry i odpowiadać na pytania osób, które pojawią się w sklepie stacjonarnym.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj