Radio Gra Wrocław Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocław pomaga i to nie tylko w Dzień Życzliwości. Poczytaj o wyjątkowej akcji!

Facebook

Tym razem wsparcia potrzebuje "Pan Szewc", który miał - bardzo popularny wśród wrocławian - zakład przy ul. Piłsudskiego. Do pomocy ruszyli sami mieszkańcy i... grupa wrocławskich aktorów.

Szewc – Pan Zbyszek miał mały zakład szewski przy ulicy Piłsudskiego. Miał, ale musiał go zamknąć. Jego córka bardzo poważnie zachorowała, a pan Zbyszek musi zająć się wnuczkiem. Nie może już naprawiać butów i nie będzie mógł zarobić. Tak historię wrocławskiego szewca przedstawia wrocławski teatr Capitol, który organizuje koncert i aukcję, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc rzemieślnikowi.

Podczas specjalnego koncertu zaprezentują największe capitolowe hity. Oprócz tego w teatrze odbędzie się licytacja butów, które w trakcie spektakli były używane przez artystów. Pod młotek pójdzie też Platynowa Płyta Davida Gilmoura „On An Island” z autografem Leszka Możdżera.

Bilety na koncert można już kupować w kasach Capitolu oraz przez internet. Dochód z wejściówek oraz licytacji zostanie przekazany szewcowi z Piłsudskiego. Koncert odbędzie się w piątek, 2 grudnia o godzinie 19:00 na Dużej Scenie Teatru Muzycznego Capitol.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj