Radio Gra Wrocław Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Wrocław 95.1 FM Słuchaj Online Facebook

Wrocław stanie się stolicą kina

Facebook

Wrocław kusi gwiazdy kina. Jak? Nagrodami! W sobotę w Narodowym Forum Muzyki odbędzie się gala wręczenia Europejskich Nagród Filmowych. Przyjadą Pierce Brosnan, Hugh Grant czy Pedro Almodovar.

Wrocław stanie się stolicą kina. W sobotę do Narodowego Forum Muzyki zjadą gwiazdy ekranu – pojawi się Hugh Grant czy Pierce Brosnan. Będzie także reżyser Pedro Almodovar. Wezmą oni udział w gali Europejskich Nagród Filmowych. Poszczególni aktorzy i obrazy powalczą tam o laury.

To właśnie tam w sobotę odbędą się projekcje konkursowych filmów. Bilety można kupić w kasach. Impreza formalnie będzie zamknięta dla publiczności, ale w kinie Nowe Horyzonty zobaczymy relację na żywo…

– mówi Agata Burdzy z Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu. O wejściówki na transmisję pytajcie w kasach. Koszt za jedną to 10 złotych. W sobotę w kinie będą też wyświetlane konkursowe filmy – w tym przypadku za bilet na jeden seans zapłacicie 6 złotych.

Dodajmy, że ze względu na galę wystąpią utrudnienia dla kierowców. Od dziś aż do niedzieli na ulicy Modrzejewskiej pojawi się zakaz parkowania.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj